دپارتمان عمران و معماری قائم سازان افرا

نگاهی اجمالی به فعالیت شرکت

شرکت قائم سازان افرا از سال 1384 در زمینه پروژه­های عمرانی فعالیت خود را آغاز نمود که احداث چندین مجتمع مسکونی و اداری افرا در شهرهای مختلف استان گیلان و نظارت بر اجرای پروژه­های متعدد بازسازی و بهسازی از آن قبیل است. این مجموعه از سال 1391 فاز جدیدی از فعالیت خود را در قالب هتلینگ (مشاوره، طراحی، نظارت و اجراء) اماکن اقامتی و گردشگری آغاز نمود و در ادامه از سال 1393 با بکارگیری تخصص و تجربه مهندسین با سابقه استان، موفق به اخذ تاییدیه ­های متعدد فنی و مهندسی از سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گیلان در زمینه طراحی، نظارت و اجراء و همچنین خدمات مهندسی آزمایشگاه بتن، خاک و مصالح ساختمانی گردید.

Renzo_Ricci_View02_2_F_0000

خدمات مهندسی

آزمایشگاه بتن

شرکت قائم سازان افرا با هدف تمرکز بر ارائه ی خدمات تخصصی آزمایشگاهی بتن و در راستای افزایش رضایت کارفرما و بهبود مستمر خدمات، آمادگی خود را جهت انجام کلیه آزمایش های مخرب و غیر مخرب بتن و تنظیم گزارش از فعالیت های انجام شده اعلام می دارد. این خدمات در راستای بهبود کیفیت بتن در پروژه های مختلف و تولید بتن های ویژه همراه با آزمایشات بر روی بتن تازه و سخت ارائه می گردد. آزمایشات مصالح ساختمانی و ارائه مشاوره رایگان طرح اختلاط بتن جهت تولید بتن آب بند و ارائه راهکارهایی جهت رفع مشکلات ایجاد شده در بتن نظیر افت مقاومت بتن، کرمو شدن بتن، قطع بتن ریزی و ایجاد درز سرد، آب انداختگی بتن، سرمازدگی بتن و دیگر مشکلاتی که در پروژه های بتن ریزی معمول می باشد و می تواند مشکل ساز شود.

آزمایشگاه ژئوتکتیک

این بخش شامل کليه خدمات مطالعات و شناسایی های ژئوتکنیکی، بهســازی لرزه ای ژئوتکنیکی سازه های موجود، طراحی و اجرای سیستم های پايدارسازي ترانشه‌ها و گودها به روش های میخکوبی (نیلینگ)، مهارگذاری (انکراژ)، طراحی و اجرای سیستم های بهسازی خاک به روش های نوین حفاری و تزريق (جت گروتینگ)، ریزشمع (میکروپایل)، ستون سنگی، اختلاط عمقی خاک (ستون سیمانی)، دیوارهای خاک مسلح، ژئوسنتتيک ها، کنترل تراوش آب و زهکشی می باشد.

محصولات

تایل بتنی

برای قیمت تماس بگیرید

تایل بتنی

برای قیمت تماس بگیرید

زیرسیگاری بتنی

برای قیمت تماس بگیرید

تایل بتنی

برای قیمت تماس بگیرید

پروژه ها